20 nedelja med letom

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Janez Eudes, duhovnik, v torek Bernard, opat, v sredo Pij X., papež, v četrtek Devica Marija Kraljica, v petek Roza iz Lime, devica, v soboto Jernej, apostol v nedeljo 21. nedelja med letom.

2. Hvala vsem, ki ste se v torek odzvali in prišli čistiti župnijsko cerkev po beljenju. V sobo so za čiščenje na vrsti Turnše.

3. V ponedeljek bo sveta maša ob 8h zjutraj, zvečer ne bo besednega bogoslužja. V torek ne bo svete maše.

4. Uradne ure bodo v tem tednu v sredo, četrtek in petek.

5. Od srede naprej bo večerna sveta maša ob 19h.

6. V nedeljo bo ob 10h žegnanje na Krtini. Sveta maša bo združena z ofrom.

7. Vabim vse otroke oz. starše, katerih otroci so bili pri sveti maši med počitnicami vsaj 5x, da se prijavite na izlet, ki bo prihodnji ponedeljek, 26. avgusta.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

7. Poleg oznanjenih maš bosta še:

- v sredo 7. dan za + Alojzija Capudra,

- v četrtek za + Anico Peterka, obl.,

- v petek 7. dan za + Marijo Hrovat.

9. Oklic: sveti zakon želita skleniti ženin David Klemenčič in Nika Borštnar, Kokošnje 1, župnija Dob 1.