Velika noč

1. Godovi v prihodnjem tednu: jutri praznujemo velikonočni ponedeljek in skozi ves teden velikonočno osmino.

2. Jutri bosta sveti maši ob 8h in 10h. Od torka pa po ustaljenem redu ob 10h in češčenje zvečer. Vse lahko spremljate na župnijski spletni strani preko strani Youtube oz. na Facebook strani župnije.

3. Vsak dan bo zvonilo ob 20h. Povabim vas, da vsak ob zvonjenju zmoli Oče naš, Zdravo Marijo in Slava Očetu za blagoslov, zdravje in rešitev v času epidemije.

4. Namene svetih maš za prihodnji teden si lahko preberete na spletu.

5. V tem tednu ne bo katehez za verouk na daljavo.

6. Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k lepoti velikonočnih praznikov.

7. Hvala vsem, ki ste ob prazniku in pred tem finančno in materialno podprli župnijo in župnika. Bog povrni!

8. Še vedno velja: Če kdo pozna ljudi iz naše župnije, ki so z epidemijo postali socialno ogroženi, naj prosim, javi v župnišče Župnijski Karitas. Bog povrni.

9. V imenu naših škofov in v svojem imenu vam želim, da bi Vstali Kristus utrdil vaš mir, in da vas stvari, ki preidejo ne bi preveč vznemirjale.