Vnesite vaš naslov

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Medard, škof, v torek Primož in Felicijan, mučenca, v sredo Bogumil Poljski, škof, v četrtek slovesni in zapovedan praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi, v petek goduje Eskil, mučenec, v soboto Anton Padovanski, redovnik, v nedeljo 11. nedelja med letom.

2. S ponedeljkom nadaljujemo običajen urnik svetih maš v župnijski cerkvi. V torek bo sveta maša zjutraj. Na podružnicah se bodo svete maše začele 22.6. Zvečer bo češčenje Najsvetejšega samo še ob sobotah.

3. V cerkvi še vedno veljajo varnostni ukrepi: razdalja, maska in razkuževanje rok.

4. Uradne ure bodo po sveti maši. Darujete lahko za svete maše do konca leta 2020.

5. V torek ob 20h ste povabljeni v župnijsko cerkev k prebiranju Svetega Pisma.

6. V sredo se bo ob 18.30 začela priprava za veroučence 6. razreda, v četrtek pa se bo začela tridnevnica k prvemu svetemu obhajilu in sveti birmi.

7. V četrtek je zapovedan praznik. Sveti maši bosta ob 8h in 19h.

8. V petek ob 18.15 lahkopridete k sveti spovedi v kaplaniji, kjer bo na voljo tuj spovednik.

9. V soboto zvečer bo 3. skupina 6. razreda imela obljubo ob koncu 2. triletke veroučne šole, v nedeljo pa bo ob 10h slovesnost prvega svetega obhajila za drugo skupino prvoobhajancev in ob 11.30 slovesnost svete birme za drugo skupino birmancev. Ob 16h bo srečanje animatorjev oratorija.

10. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

11. Zadaj imate prijavnico za oratorij, prijave sprejemamo do vključno nedelje (7.6.).