1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Vid, mučenec, v torek Beno iz Meissna, škof, v sredo Rajner, samotar, v četrtek Gregor Janez Barbarigo, škof, v petek slovesni praznik Jezusovega Srca, v soboto Marijino brezmadežno Srce, v nedeljo 12. nedelja med letom.

2. V torek vabim k branju Svetega Pisma ob 20h v župnijski cerkvi.

3. V cerkvi še vedno veljajo varnostni ukrepi: razdalja, maska in razkuževanje rok.

4. Uradne ure bodo med delavniki po sveti maši, ko lahko darujete za svete maše do konca koledarskega leta.

5. V sredo se bo ob 18.30 začela priprava za še zadnjo skupino veroučencev 6. razreda.

6. V tem tednu vabim k sveti spovedi:

- v sredo ob 17h vse veroučence 4. in 5. razreda, ki še niso bili pri sveti spovedi,

- v četrtek ob 17h vse veroučence 7. in 8. razreda, ki še niso bili pri sveti spovedi.

7. V petek na slovesni praznik Jezusovega Srca bo sveta maša samo zvečer

8. V soboto zvečer bo še zadnja skupina 6. razreda imela obljubo ob koncu 2. triletke veroučne šole.

9.  V soboto ob 16h bo sestanek za animatorje oratorija.

10. V nedeljo bo pri jutranji sveti maši telovska procesija na dvorišču pred cerkvijo, če bo dež pa v cerkvi. Svete maše ob 8h ne bo. Pri sveti maši ob 10h bo zaključek veroučnega leta in slovo od bogoslovca Roka.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.