1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujta mučenca Janez Fischer in Tomaž More, v torek Jožef Caffaso, redovnik, v sredo praznik Rojstva Janeza Krstnika, v četrtek Doroteja iz Montauna, mati, v petek JožefMarija Escriva, redovnik, v soboto Ema Krška, kneginja, v nedeljo 13. nedelja med letom.

2. V cerkvi še vedno veljajo varnostni ukrepi: razdalja, maska in razkuževanje rok.

3. V ponedeljek vabim k sveti maši na Krtini, ob 19h pa vabim vse letošnje prvoobhajance v župnijsko cerkev k zahvalni sveti maši in razdelitvi diplom ter spričeval.

4. V torek bomo imeli popoldne zaključek karitativnega pastoralnega leta.

5. V sredo bo sveta maša ob 18h na Sveti Trojici, ob 19h pa vabim v župnijsko cerkev vse birmance k zahvalni sveti maši.

6. V četrtek bo zvečer sveta maša za domovino, pol ure pred sveto mašo bodo rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju pred Najsvetejšim. Ta dan bomo z animatorji načrtovali oratorij. Ob 10h bo v župnijski cerkvi župnije Lj. – Ježica diakonsko posvečenje dveh ljubljanskih bogoslovcev: Petra Čemažarja iz tamkajšnje župnije in Boštjana Dolinška iz župnije Stranje. Priporočam v molitev.

7.  V soboto bo sestanek za animatorje oratorija.

8. V soboto bo ob 21h češčenje Najsvetejšega za blagoslov novomašnikov.

9. V soboto zvečer in v nedeljo bo po vseh svetih mašah blagoslov koles. Pridite k sveti maši na kolesih.

10. Poleg oznanjenih svetih maš bodo še:

- na Sveti Trojici v sredo za + Tomaža Cerarja, 7. dan,

- v Škocjanu v soboto zjutraj za ++ Cirila, Martino in Zvonka Gaspeti, 7. dan,

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.