1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek slovesni praznik prvakov apostolov Petra in Pavla, v torek še drugi rimski mučenci, v sredo Oliver Plunkett, škof, v četrtek Ptujskogorska Mati Božja, v petek Tomaž, apostol, v soboto Urh, škof, v nedeljo 14. nedelja med letom.

2. V cerkvi še vedno veljajo varnostni ukrepi: razdalja, maska in razkuževanje rok.

3. Prihodnjo soboto je za čiščenje cerkve še enkrat na vrsti Brezovica.

4. Danes se bo ob 16h začel letošnji oratorij. Če ima zaradi zaostrene epidemiološke slike kateri od staršev pomisleke, da bi otroke še poslal na oratorij, naj mi to prosim javi in mu bom vrnil denar. Prosim gospodinje za pecivo in prigrizke za malico. Bog povrni.

5. V ponedeljek se začenja poletni režim v cerkvi: večerne svete maše bodo ob 20h, zjutraj bosta ob 8h sveti maši v torek in četrtek. Na praznik prvakov apostolov bosta tako sveti maši ob 19h v Škocjanu in ob 20h v Dobu.

6. V ljubljanski stolnici bo ob 9h letošnje mašniško posvečenje. Posvečeni bodo: Anže Cunk (Kokrica), Martin Leban (Jesenice), Tilen Oberwalder Zupanc (Jarše), Janez Potisek (Dol pri Lj.) in Matej Rus (Šentvid pri Stični). Priporočam v molitev.

7. V četrtek je prvi četrtek, pol ure pred jutranjo sveto mašo bo molitvena ura za nove duhovne poklice.

8. V petek je prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, zvečer priložnost za spoved in zadostilna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu.

9. V soboto bo ob 21h češčenje Najsvetejšega za blagoslov domovine.

10. Poleg oznanjenih svetih maš bodo še v petek zvečer 7. dan za + Ivanko Barišič.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

12. Oklic: Poročiti se želita: ženin Aleš Lebar, bivajoč Prevalje 5, župnija Dob, in nevesta Tanja Šraj, bivajoča Ulica Nikola Tesla 15, župnija Domžale. Par priporočam v molitev