1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Pavel od križa, duhovnik, v torek Rozalina, redovnica, v sredo Uršula, devica, v četrtek Janez Pavel II., papež, v petek Janez Kapistran, duhovnik, v soboto Anton Marija Claret, škof, v nedeljo 30. nedelja med letom.

2. Do nadaljnjega odpadejo čiščenja cerkve.

3. Danes bo ob 21h češčenje za blagoslov župnije in za vse, ki žalujejo za svojimi dragimi rajnimi.

4. Urnik prenosov bogoslužij med ponedeljkom in soboto:

• Ob 9h hvalnice
  • Ob 17.45 rožni venec in sveta maša
  • Ob 20.30/21h češčenje Najsvetejšega.

5. V nedeljo bosta sveti maši ob 8h in 10h.

6. V torek in četrtek bo ob 20h svetopisemski maraton.

7. V torek vabim na svetopisemski maraton ob 19h.

8. V tem tednu ni verouka. Otroke povabim, da naredijo naslednjo lekcijo v učbeniku in da namenijo posebno pozornost jutranji in večerni molitvi.

9. Vse ostale skupine selimo na splet. Vsa navodila dobite pravočasno.

10. Vse, ki spremljate to sveto mašo, povabim, da sedaj, po koncu, pridete v župnijsko cerkev, si razkužite roke in prejmete sveto obhajilo. V cerkev prihajate skozi glavna vrata in jo zapustite skozi stranska vrata na ženski strani. Držite se predpisane razdalje in uporabe mask.

11. Povabim vse, da dar, ki sta ga namenili za delovanje župnije ob tej sveti maši, nakažete na župnijski tekoči račun, ki ga najdete na spletni strani ali pa v Župnijski družini. Podobno lahko nakažete tudi dar za prenovo trga pred cerkvijo.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.