Kristus, Kralj

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Klemen I., papež, v torek vietnamski mučenci, v sredo Katarina Aleksandrijska, mučenka, v četrtek Leonard Portomavriški, redovnik, v petek Modest in Virgil, apostola Karantanije, v soboto Katarina Laboure, redovnica, v nedeljo 1. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje. V soboto vabim prostovoljce iz Želodnika, da pospravijo listje pred župnijsko cerkvijo.

3. Na spletni in Facebook strani je objavljen urnik prenosov in bogoslužij prihodnjega tedna. Prenos poteka preko Youtuba.

4. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu, liturgični listek in veroučni adventni koledar, s katerim se bodo veroučenci pripravljali na praznike skozi advent.

5. Ker letos ne bo moč dobiti adventnega venčka, ga naredite doma, pri vseh svetih mašah prihodnje nedelje pa bo blagoslov adventnih venčkov.

6. Ta teden je teden Karitas. Prihodnjo nedeljo pa nabirka za Karitas. Letos zaradi ukrepov ne bomo zbirali ničesar.

7. Če kdo pozna ljudi v svoji soseščini, ki v teh časih potrebujejo pomoč, naj to diskretno sporoči v župnišče.

8. Kdor želi oddati nedeljski dar za Cerkev lahko odda v cerkvi, skozi poštno nišo župnišča ali na tekoči račun župnije. Bog povrni. Prejšnjo nedeljo ste pri ofru zbrali 1420 €. Bog povrni!

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Umrla je Ivana Videmšek, pogreb bo v ponedeljek v družinskem krogu, umrla je tudi Jožefa (Joži) Rokavec, Podrečje 1, pogreb bo v četrtek v družinskem krogu. Priporočam v molitev.

11. Ob današnjem godu sv. Cecilije se želim zahvaliti zborovodjem, organistom in pevcem na koru in pod korom, z več in manj posluha, ki vsak na svoj način doprinesete k lepoti naših bogoslužij. Bog povrni na priprošnjo sv. Cecilije.