Sveta Družina

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek Nedolžni otroci, do petka božična osmina, v četrtek tudi sveti večer, v petek praznik Marije, Božje Matere, novo leto, dan miru, v soboto godujeta Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa, v nedeljo 2. nedelja po božiču.

2. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu in liturgični listek za liturgični zvezek.

3. V četrtek je drugi sveti večer, v kiosku lahko dobite oglje in kadilo.

4. Na novega leta dan bodo svete maše ob 8h, 10h in 17h, vse združene z darovanjem.

5. Umrl je Nikolaj Lederer, pogreb bo jutri, v ponedeljek, ob 15h. Povabim k molitvi.

6. Nabirko za današnjo nedeljo lahko vržete v nabiralnik ob izhodu iz cerkve, v nabiralnik župnišča ali preko spleta na tekoči račun. Bog povrni!

7. Zahvaljujem se vsem, ki ste sodelovali pri ustvarjanju adventnih filmčkov: 27 mladincem za prebiranje zgodbe, 27 družinam za pričevanje svoje vere pri družinski večerni molitvi in Mihu Drnovšku, ki je vse povezal v prijetno celoto. Vsem Bog povrni!

8. Hvala Inge Ivartnik, ki je zasnovala in pobarvala jaslice, ki stojijo pred cerkvijo, Davidu Prašnikarju, ki jih je izrezal in ključarju Juriju Zidanšku, ki jih je osvetlil. Hvala tudi naši mladini, ki je postavila jaslice v cerkvi. Vsem Bog povrni.

9. Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k lepoti letošnje devetdnevnice in božiča: na koru, v prezbiteriju, v zvoniku in vsem, ki ste gradili župnijsko občestvo preko spleta po domovih. Posebej hvala Andreju Dimcu, ki je z besedili na spletu še malce spodbudil sodelovanje doma.

10. Hvala za vsa voščila, pozornosti in darove. Ofer na božični dan je znašal 1619 €. Bog povrni!