1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Robert Newminstrski, opat, v torek Medard, škof, v sredo Primož in Felicijan, mučenca, v četrtek Bogumil Poljski, škof, v petek slovesni praznik Jezusovega Srca, v soboto spomin Marijinega brezmadežnega srca, in v nedeljo 11. nedelja med letom, znova slovesnost svete birme in zaključek veroučnega leta.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve.

3. Veroučno leto se konča takrat, ko to določijo posamezni kateheti.

4. Umrl je Janez Pangre, Krtina 80. Pogreb bo v ponedeljek ob 14h na Krtini. Vabim k molitvi za pokojnega.

5. V ponedeljek bomo začeli pobirati za svete maše v drugi polovici leta 2021, vse tja do zadnjega decembra.

6. V sredo bo ob 20h seja župnijskega pastoralnega sveta.

7. V četrtek in petek bomo imeli dvodnevnico še za preostalih 10 birmancev, ki bodo k sveti birmi pristopili prihodnjo nedeljo.

8. V petek bo ob 18h spovedovanje za drugo skupino birmancev, botrov in staršev. V kaplaniji bo spovedoval p. Lojze Markelj, če bi še kdo drug želel k sveti spovedi, lepo povabljen.

9. V soboto bo ob 9h dopoldne drugo skupno srečanje za animatorje letošnjega oratorija.

10. V nedeljo bo ob 10h sveta maša ob zaključku letošnjega veroučnega leta. Med to sveto mašo bo 10 birmancev prejelo zakrament svete birme. Vsi veroučenci razen prvoobhajancev bodo prejeli spričevala.

11. Zadaj dobite prijavnico za oratorij.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.