1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Joahim in Ana, starša Device Marije, v torek Gorazd in drugi učenci Cirila in Metoda, v sredo Viktor I., papež, v četrtek Marta, Lazarjeva sestra, v petek Peter Krizolog, škof, v soboto Ignacij Lojolski, duhovnik, in v nedeljo 18. nedelja med letom.

2. Povabim prostovoljce iz Ulice Mirana Jarca za čiščenje cerkve prihodnjo soboto..

3. V prihodnjem tednu bosta sveti maši v ponedeljek in petek, ter v sredo besedno bogoslužje z obhajilom.

4. V petek bo po sveti maši župnijsko romanje na Brezje. Začetek po sveti maši. Ostali povabljeni ob 7h k sveti maši na Brezje.

5. V potrebi po duhovniku v tem tednu kličite na Vir.

6. Poleg oznanjenih sv. maša bodo prihodnji teden še naslednji nameni:

- v ponedeljek za + Ano Makovec ob 30. dnevu.

- v nedeljo ob 8h na Krtini za + Marijo Kovač, obl.,

- v nedeljo ob 9h v Škocjanu za + Janeza Stražarja, obl.,

- v nedeljo ob 10h na Sveti Trojici za + Alojza Gradiška.

7. Zadaj lahko dobite še blagoslovljene nalepke MIVA za avtomobile in manjše blagoslovljene nalepke ob blagoslovu koles. Kar boste ob tem darovali, gre za misijone.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.