1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Evzebij iz Vercellija, škof, v torek Martin, menih, v sredo Janez Marija Vianney, duhovnik, v četrtek Marija Snežna, v petek praznik Jezusove spremenitve na gori, v soboto Sikst II., papež, in v nedeljo 19. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje cerkve.

3. V prihodnjem tednu bosta sveti maši v četrtek in petek, ter v sredo besedno bogoslužje z obhajilom.

4. V potrebi po duhovniku v tem tednu kličite na Vir.

5. Poleg oznanjenih sv. maša bodo prihodnji teden še naslednji nameni:

- v soboto za + Viljema Beloviča ob 30. dnevu.

- v nedeljo ob 8h na Krtini za + Jakoba Remsa.

- v nedeljo ob 10h na Sveti Trojici za ++ Ostankove.

6. Hvala vsem romarjem, ki se kljub slabim vremenskim napovedim niste ustrašili in se udeležili peš romanja na Brezje, hvala tudi kolesarjem in ostalim romarjem za sodelovanje pri sveti maši na Brezjah.

7. Zadaj lahko dobite še blagoslovljene nalepke MIVA za avtomobile in manjše blagoslovljene nalepke ob blagoslovu koles. Kar boste ob tem darovali, gre za misijone.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

9. Oklica: sveti zakon želijo skleniti:

- 1. par: ženin Grega Cotman, stanujoč Ulica Ivana Pengova, župnija Domžale, in nevesta Karmen Ravnikar, stanujoča Sveta Trojica 8a, župnija Dob.

- 2. par: ženin Luka Marinšek, stanujoč Češenik 20, in nevesta Bernarda Klopčič, stanujoča Mala Lašna 1a, župnija Zlato Polje.

Oba para priporočam v molitev.