1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Feliks, mučenec, v torek Rajmund Nonat, redovnik, v sredo Rgidij, opat, v četrtek Marjeta, devica, v petek Gregor Veliki, papež, v soboto Rozalija Sicilska, devica, in v nedeljo 23. nedelja med letom in praznovanje obletnice posvetitve župnijske cerkve.

2. Hvala danes za čiščenje. Prihodnjo soboto vabim k čiščenju prostovoljce iz Vodnikove ulice.

3. Od ponedeljka naprej bodo svete maše po ustaljenem urniku: v sredo ob 18h na Krtini, v soboto ob 8h v Škocjanu, in v nedeljo v župnijski cerkvi ob 6.30, 8h in 10h.

4. V četrtek bo prvi četrtek, pred jutranjo sv. mašo bo pol ure češčenja Najsvetejšega.

5. V petek bo prvi petek: dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih in zvečer spovedovanje pred sv. mašo.

6. V soboto ob 20.30 imamo češčenje Najsvetejšega s taizejskimi spevi.

7. V nedeljo obhajamo v Dobu žegnanje, vse svete maše bodo z darovanjem. Župnijska cerkev praznuje 259. rojstni dan.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

9. Že danes vas vabim na župnijski dan, ki bo čez 14 dni v Dobu, predvsem vabim, da se prijavite na odprto prvenstvo župnije Dob v namiznem tenisu. Prijave sprejemamo v župnišču. Več prihodnji teden.

10. Če želite župnika in bogoslovca povabiti na kosilo, se vpišite v seznam, ki je zadaj, na polici s tiskom. Bog povrni!