1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Krizant in Darija, mučenca, v torek Lucijan in Marcijan, mučenca, v sredo Sabina Avilska, mučenka, v četrtek Simon in Juda Tadej, apostola, v petek Mihael Rua, duhovnik, v soboto Marcel, mučenec, in v nedeljo 31. nedelja med letom.

2. Jutri bo med 6.15 in 11h v kaplaniji možnost sv. spovedi pred praznikom vseh svetih.

2. Hvala za današnje čiščenje. Prihodnjo soboto je na vrsti spodnja Krtina.

3. V ponedeljek bo ob 19h srečanje katehetov. V tem tednu ni rednega verouka.

4. V torek je ob 6h zjutraj odhod romarjev letošnjega župnijskega romanja v Makedonijo. V potrebi po duhovniku se za časa moje odsotnosti obrnite na Vir.

5. V torek zjutraj ne bo svete maše, v sredo bo ob 17.45 rožni venec in besedno bogoslužje z obhajilom.

6. V petek bo med 7h in 19h v župnijski cerkvi v Domžalah spovedni dan.

7. V soboto bo ob 19.30 taizejski večer pred Najsvetejšim, ob 20h pa mladinski verouk 4. letnika in starejših.

8. Prihodnjo nedeljo bosta sveti maši v župnijski cerkvi ob 18h in 8h (ob 6.30 ne bo), nato pa bodo sv. maše na podružnicah po naslednjem razporedu: ob 10h sveta maša na Krtini in molitve na pokopališču, ob 14h sveta maša v Škocjanu in molitve na pokopališču, ob 16h sveta maša na Sveti Trojici in molitve na pokopališču.

9. V župnišču lahko dobite slike od obeh slovesnosti zakonskih jubilantov: junijske in iz pred tedna dni.

10. Župnijska Karitas lepo naproša vse, ki bi želeli darovati dobitke za Martinov srečelov, da le te prinesete k njim ali v župnišče. Bog povrni!

11. Zadaj imate novo Župnijsko družino.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

13. Spričo povečanja okužb vas prosim, da se po obisku svetih maš v cerkvi opazujete in ob morebitnih znakih okužbe ustrezno ukrepate zaradi drugih in sebe.