Uradne ure in maše

ŽUPNIJSKA PISARNA:
Odprta od ponedeljka do petka po večerni sveti maši (razen torka, ko so uraden ure po jutranji sveti maši, ali če ni drugače v nedeljo oznanjeno), v TOREK popoldan g. župnika ni doma.

SV. MAŠE:
Ob nedeljah ob 6.30, 8.00 in 10.00 uri.
Ob delavnikih glej razpored maš!

SV. SPOVED IN MOLITEV:
Češčenje Najsvetejšega poteka na prvi in zadnji četrtek v mesecu eno uro pred večerno sveto mašo.
Spovedovanje je vsak petek pol ure pred sveto mašo.

KRŠČEVANJE:
Vsako prvo nedeljo v mesecu, priprava po dogovoru (običajno na četrtek pred krstno nedeljo po sveti maši).

CERKVENA POROKA:
Prijavita se na začetku leta, da se z g. župnikom pogovorita o terminu in pripravah. Spodbujamo k Šoli za zakon.

KRŠČANSKI POGREB:
O smrti bližnjega obvestite duhovnika in pogrebno službo. Čimprej se oglasite v župnišču. O zvonjenju se pogovorite z g. župnikom, nato pa sami stopite do mežnarjev. Bodite fleksibilni kar se tiče ure pogreba, ker je župnijski urnik že z rednimi dogodki poln.