3. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Cita, dekla, v torek Peter Chanel, duhovnik, v sredo Katarina Sienska, devica, v četrtek Pij V., papež, v petek Jožef, delavec, v soboto Atanazij, škof, v nedeljo 4. velikonočna nedelja, nedelja Dobrega Pastirja.

2. Vsak dan bo sveta maša ob 10h s predhodnik rožnim vencem in češčenje ob 21h. Vse lahko spremljate na župnijski spletni strani preko strani Youtube oz. na Facebook strani župnije. Morebitne pogrebne svete maše bodo ob 19h. Nedeljske svete maše so v soboto ob 19h in v nedeljo ob 8h in 10h s predhodnim rožnim vencem.

3. Vsak dan bo zvonilo ob 20h. Povabim vas, da vsak ob zvonjenju zmoli Oče naš, Zdravo Marijo in Slava Očetu za blagoslov, zdravje in rešitev v času epidemije.

4. Namene svetih maš za prihodnji teden si lahko po jutrišnji sveti maši ob 10h preberete na spletu.

5. Veroučence spodbujam h katehezam na daljavo.

6. V sredo povabim vse naše romarje v Fatimo k sveti maši v čast Fatimski Materi Božji zvečer ob 19h.

7. V četrtek bo prvi četrtek in v petek prvi petek. Vabljeni k ogledu.

8. Hvala vsem, ki preko nakazila na tekoči račun finančno podpirate župnijo.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Še vedno velja: Če kdo pozna ljudi iz naše župnije, ki so z epidemijo postali socialno ogroženi, naj prosim, javi v župnišče Župnijski Karitas. Bog povrni.

11. V petek se začne šmarnična pobožnost, ki jo bomo vsak dan ob 20h na spletu prenašali: preko youtube in facebooka. Šmarnično branje bo imelo letos naslov: Največji dar, ki predstavlja resnične vesel in ganljive dogodke iz življenja 4-članske družine, ki živi na majhni kmetiji na obrobju mesta. Več pa v petek. Šmarnice za odrasle bodo vrane med sveto mašo dopoldne.

12. Teden molitve za nove duhovne poklice je občestveno dejanje zato se bo prestavil kasnejši datum.