3. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Janez od Križa, duhovnik, v torek Antonija, Krizina in druge drinske mučenke, v sredo   začenjamo božično devetdnevnico, v nedeljo 4. adventna nedelja.

2. Hvala za čiščenje danes, v soboto vabim prostovoljce iz Bevkove ulice v Dobu, da pomagajo pospraviti cerkev za praznike.

3. Ob izhodu lahko dobite začasna tedenska oznanila, v katerih si lahko preberete razpored bogoslužij v prihodnjem tednu in liturgični listek za liturgični zvezek.

4. Vsak dan v adventnem času, posebno p a v času devetdnevnice, vabim, da ob 19.30 pogledate adventni filmček ki naj nam pomaga k boljši pripravi na praznike. Hvala vsem, ki ste in boste sodelovali.

5. Če kdo pozna ljudi v svoji soseščini, ki v teh časih potrebujejo pomoč, naj to diskretno sporoči v župnišče.

6. V kiosku lahko dobite koledarje in vse, kar potrebujete za praznovanje svetih večerov.

7. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

8. Kdor želi darovati za svete maše v prvi polovici prihodnjega leta, predvsem v januarju in februarju, naj vrže kuverto, z željenim datumom, namenom, darom in telefonsko številko v poštno režo župnišča, lahko pošljete mail, me pokličete, ali pa pridete ob 19h pred župnišče.

9. Hvala za vse pozornosti, ki jih je sv. Miklavž za župnika in bogoslovca pustil v vaših hišah.

10. V tem tednu vabim, da pridete k sveti spovedi. Za termin, ki ni po delavniški sveti maši, se v naprej dogovorite.

11. Prihodnji teden boste lahko prejeli betlehemsko lučko miru.

12. Nabirko za današnjo nedeljo lahko vržete v nabiralnik ob izhodu iz cerkve, v nabiralnik župnišča ali preko spleta na tekoči račun. Bog povrni!