1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Frančišek Asiški, redovnik, v torek Marija Favstina Kowalska, redovnica, v sredo Bruno, redovnik, v četrtek spomin Rožnovenske Matere Božje, v petek Benedikta, mučenka, v soboto Dionizij in tovariši, mučenci, in v nedeljo 28. nedelja med letom – nedelja zakonskih jubilantov.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto sta na vrsti Dolenja vas in Veselka

3. Ob 20.30 vabim k češčenju Najsvetejšega s taizejskimi spevi v pripravi na nedeljo.

4. Jutri bo ob 20h srečanje starejših ministrantov.

5. Od ponedeljka naprej bodo vse večerne svete maše v župnijski cerkvi ob 18h, rožni venec se začne ob 17.45, v torek pa ob 7.45.

6. V ponedeljek bomo imeli po sveti maši srečanje Karitas.

7. V torek bo zvečer srečanje zakonske skupine Misija za vedno.

8. Poleg oznanjene maše bo v sredo v Dobu še 7. dan za + Jerico Rode.

8. V četrtek bomo imeli pred sveto mašo tiho češčenje Najsvetejšega, ob 19h bo seja ŽPS.

9. V petek bo ob 20h srečanje mladinske skupine za 2. in 3. letnik.

10. V soboto bo ob 20h srečanje mladinske skupine 1. letnika, ob 19.30 pa bo molitev pred Najsvetejšim.

11. V nedeljo bo ob 10h srečanje letošnjih zakonskih jubilantov. Vse, ki letos praznujete 5, 12, 15, 20, 25 … vse do 50 in vsako naslednje leto, povabim , da se nam pridružite na zahvalni sveti maši ob 10h. Prijavite se ali v župnišču, mailu ali na spletni strani.

13. Prihodnjo nedeljo bo ob suhem vremenu sveta maša ob 10h zunaj.

14. Zadaj imate novo številko župnijske družine.

15. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.