7. velikonočna nedelja

1. Godovi: jutri je praznik Marije, Matere Cerkve – binkoštni ponedeljek, v torek Jošt, puščavnik, v sredo Janez I., papež, v četrtek Krispin, redovnik, v petek Bernardin Sienski, redovnik, v soboto mehiški mučenci, v nedeljo praznik Svete Trojice.
  2. V soboto so na vrsti za čiščenje starši prvoobhajancev.
  3. V ponedeljek bo ob 20h srečanje staršev prvoobhajancev in ob 20.30 srečanje katehetov.
  4. V torek vas lepo povabim na spovedni dan v Domžale pred obiskom Fatimske Matere Božje. Zakrament lahko prejmete med 7h in 19h. Ta dan bodo prvoobhajanci prejeli zakrament sv. spovedi.
  5. V sredo bomo pred sv. mašo ob 8h sprejeli romarski kip Fatimske Matere Božje. Po sveti maši je češčenje po razporedu v Župnijski Družini. Pri sveti maši ob 19h in šmarnicah je srečanje Marije z veroučenci. Ob 21h pa je procesija z lučkami po Dobu po poti velikonočne procesije, zato ne pozabite na sveče na oknih, nato pete litanije Matere Božje in slovo od Marije. Ta dan se tudi začne štiridnevnice pred praznikom prvega svetega obhajila.
  6. V četrtek se naši birmanci odpravljajo na romanje v Rim, spremljajmo jih z molitvijo.
  7. V nedeljo bo ob 10h slovesnost prvega svetega obhajila.
  8. Poleg oznanjenih maš bo v četrtek še 7. dan za + Stanislavom Ravnikarjem.
  9. Oklic: Poročiti se želita ženin Tomaž Pavlovič in nevesta Tanja Grabnar, oba Sveta Trojica 68, župnija Dob, par priporočam v molitev.