Sveta Trojica

1. Godovi: jutri goduje Servul Tržaški, mučenec, v torek praznik Marije Pomagaj, v sredo Beda Častitljivi duhovnik, v četrtek sloevesen in zapovedan praznik Svetega Rešnjega telesa in krvi, v petek praznik Alojzija Grozdeta, mučenca, v soboto German Pariški, škof, v nedeljo 9. nedelja med letom – ob 6.30 telovska procesija.
  2. Hvala za čiščenje v soboto, prihodnjo nedeljo je na vrsti Župančičeva ulica.
  3. V četrtek in petek bodo šmarnice samo v župnijski cerkvi.
  4. V četrtek bol pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca in vzklikov v čast Božjemu usmiljenju. Na zapovedan praznik bosta sveti maši ob 8h in 19h. Ob 20.30 bo seja ŽPS.
  5. V petek ob 18h bo pod kozolcem v Turnšah večer izbranega petja mešanega pevskega zbora TRD Turnše Češenik – ob 10-letnici zbora.
  6. V soboto bo bo 16h srečanje bolnikov in ostarelih v župnijski cerkvi, pred sveto mašo bo možnost za spoved, po maši pa druženje. Vse vabim, da jim omogočite obisk cerkve. Ob 21h se bo v cerkvi na Krtini začel Poletni kulturni festival Studenec.
  7. Prihodnjo nedeljo bo zjutraj telovska procesija, vsi naprošeni za pomoč prosim za odzivnost; ob 19.30 pa bo   solopevski recital Andreja Cotmana in Marka Starbka z gosti na glasbilih.
  8. Oklic: Poročiti se želita ženin Anže Pirnat, biva Brezovica 8, in nevesta Suzana Močnik, biva Brezje 29, oba župnija Dob. Priporočam v molitev.