1. V ponedeljek je spomin Device Marije Kraljice, v torek goduje Roza iz Lime, v sredo je praznik apostola Jerneja, v četrtek goduje Ludvik IX., francoski kralj, v petek Ivana Bichier, redovnica, v soboto goduje Monika, Avguštinova mati in v nedeljo 22. nedelja med letom ter žegnanje na Krtini.
2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je   na vrsti Podrečje.
3. Od danes naprej bodo večerne svete maše ob 19h, na Krtini pa ob 18h.
4. V ponedeljek bo sveta maša tudi na Sveti Trojici, ob 20h pa bo srečanje katehetov.
5. V sredo bo izredni sestanek ŽPS ob 20h v župnišču.
6. V petek bo pred sveto mašo molitev rožnega venca in vzklikov v čast Božjemu usmiljenju.
6. V nedeljo bo žegnanje na Krtini združeno z ofrom.
7. Zadaj imate Župnijsko družino, v kateri je objavljen veroučni urnik za sledeče veroučno leto.
8. Kot ste lahko prebrali v zadnji številki Župnijske družine, bomo letos obnavljali mežnarijo na Krtini. Vsako gospodinjstvo naj bi za to prispevalo 50 € koz izraz skrbi za vzdrževanje največjega kulturnega spomenika v župniji.