1. V ponedeljek godujeta Kozma in Damijan, mučenca, v torek Vincencij Pavelski, duhovnik, v sredo Venčeslav, mučenec, v četrtek nadangeli, v petek Hieronim, duhovnik, v soboto Terezija Deteta Jezusa, devica in v nedeljo 27. nedelja med letom – rožnovenska nedelja. Ob 10h bomo gostili ženski komorni zbor iz Tunjic Vox Annae (Anin glas), ki bo imel po sveti maši tudi krajši koncert.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Sveta Trojica.

3. V ponedeljek bomo ob 18h imeli srečanje zborovodij in organistov.

4. V sredo bo ob 20h seja Župnijskega pastoralnega sveta.

5. V četrtek bo ob 9.30 srečanje mamic na porodniuškem dopustu in vseh, ki ste doma. Zvečer bomo ob 19.30 imeli pripravo na krst. Ob 20h pa bomo v kaplaniji gostili dr. Rosvito Pesek, ki bo naša septembrska gostja ob letošnjih razmišljanjih na temo domoljubja ob 25-letnici naše domovine. Predavala in odgovarjala bo na vprašanja  na temo: Narodna zavest pred 25 leti in danes. Vabljeni!

6. V petek bo ob 18.30 rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju.

7. V soboto vabim ob 20h v župnišče na mladinski verouk za 3. in 4. letnik srednje šole.