1. V ponedeljek goduje Ignacij Antiohijski, škof , v torek Luka, evangelist, v sredo Pavel od Križa, duhovnik, v četrtek Rozalina, redovnica, v petek Uršula, devica, v soboto Janez Pavel II., papež, in v  nedeljo 30. nedelja med letom.

2. Danes bo srečanje zakonske skupine Naše ognjišče, ki se dobi ob 14h pred župniščem in tudi srečanje prve zakonske skupine.

3. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Zalog.

4. Srečanje na temo domoljubja bo v sredo ob 19h (ne v četrtek), ko bo gost dr. Pavle Granda govoril na temo vzgoja in domoljubje. V času teh domoljubnih večerov marsikdaj slišim, da se je župnik začel ukvarjati s politiko. Nikoli ne boste slišali, da bi s tega mesta kakorkoli politično delovala – v smislu novačenja za stranke in njihove ideje. To k delovanju župnika  pač ne paše. Spodbujanje ljubezni do domovine, dviganje narodne zavesti in izražanje hvaležnosti Bogu za rodno grudo pa je moje poslanstvo. V sredo ob 19h.

5. V četrtek ob 17h bodo imeli prvo srečanje vsi novi ministranti.

6. V petek se bomo odpravili na župnijsko romanje: v Sarajevo, Mostar in Medžugorje. Odhod bo ob 14h izpred župnišča.

7. Še vedno vas spodbujam k daru 50€ za obnovitev mežnarije na Krtini, prav tako pa tudi k molitvi za duhovnike in torkovemu postu od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

8. Rožnovenska pobožnost bo vsak dan razen torka in nedelje ob 17.45 v župnijski cerkvi.

9. Zadaj boste prejeli molitveni listek v smislu molitve za svetost duhovnikov. Vsak dan ste povabljeni, da za duhovnika, ki ga boste imeli napisanega na molitvenem listku zmolite: ali molitev, ki je napisana na zadnji strani molitvenega listka, ali Oče naš in Zdravo Marijo.