1. V ponedeljek goduje Anton Marija Claret, škof ,v torek Krizant in Darija, mučenca, v sredo Rustik, škof, v četrtek Sabina Avilska, mučenka, v petek Simon in Juda Tadej, apostola, v soboto Mihael Rua, duhovnik, in v  nedeljo 31. nedelja med letom.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto so na vrsti Žeje

3. V ponedeljek bo ob 19h srečanje odgovornih za kiosk.

4. V sredo bodo po sveti maši v Dobu mladi predstavili svojo udeležbo na Svetovnem srečanju mladih v Krakovu letos poleti.

5. V četrtek bo v župnišču ob 19h dekanijsko srečanje izrednih delivcev obhajila.

6. V petek bo dopoldne obhajilo bolnikov in ostarelih pred prazniki, cel dan pa bo v župnijski cerkvi v Domžalah spovedni dan (7h-19h), da bi se čim lepše pripravili na praznik vseh svetnikov.

7. Prihodnjo nedeljo vas vabim na diakonsko posvečenje v Ihan.

7. Še vedno vas spodbujam k daru za obnovitev mežnarije na Krtini, prav tako pa tudi k molitvi za duhovnike in torkovemu postu od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

8. Rožnovenska pobožnost poteka vsak dan razen torka in nedelje ob 17.45 v župnijski cerkvi.