1. V ponedeljek goduje Volbenk, škof ,v torek je slovesni in zapovedan praznik vseh svetnikov, v sredo bo spomin vseh vernih rajnih, v četrtek goduje Viktorin Ptujski, škof, v petek karel boromejski, škof, v soboto Zaharija in Elizabeta, starša Janeza Krstnika, in v  nedeljo 32. nedelja med letom – zahvalna nedelja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Želodnik

3. V ponedeljek bomo imeli svet maše za duše v vicah in molitve na pokopališču po naslednjem razporedu:

- ob 10h na Krtini

- ob 14h v Škocjanu

- ob 16h na Sveti Trojici.

4. V torek - na praznik vseh svetnikov bosta sveti maši ob 8h in 10h, ob 14h pa bodo litanije vseh svetnikov in molitve na pokopališču v Dobu. Ob 18h bo molitev rožnega venca za duše v vicah v župnijski cerkvi. Povabljeni k tej odgovorni molitvi.

5. V sredo bo sveta maša samo zjutraj ob 8h za + Miha Žnidarja.

6. Nato se bomo z mladino odpravili v London in me ne bo doma do sobote. V potrebi po duhovniku se obrnite na Vir.

7. Prihodnjo nedeljo bomo začeli duhovno obnovo, povabljeni, v cerkev, da se srečate z misijonarji, sveta maša bo tudi ob 8h na Krtini.

8. Še vedno vas spodbujam k daru za obnovitev mežnarije na Krtini, prav tako pa tudi k molitvi za duhovnike in torkovemu postu od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

9. Vse povabim, da prinesete dobitke za srečelov Karitas, ki bo na 1. adventno nedeljo.

10. Prihodnjo nedeljo je zahvalna nedelja, vsak naj bi za zahvalni oltarček prinesel nekaj malega – kot izraz hvaležnosti za vse, kar mu je bilo skozi leto dano.