Kristus Kralj

1. V ponedeljek se spominjamo Darovanja Device Marije ,v torek goduje Cecilija, devica, v sredo Klemen I., papež, v četrtek vietnamski mučenci, v petek Katarina Aleksandrijska, mučenka, v soboto Leonard Portomavriški, misijonar in v nedeljo 1. adventna nedelja – nedelja Karitas.

2. Hvala za sobotnoc   čiščenje, prihodnjo soboto so na vrsti ministranti.

3. V ponedeljek bo ob 19h tretje domoljubno srečanje, ko bomo gostili dr. Ivana Štuheca, ki nas bo nagovoril s temo: »Domoljubje in domovinska zavest kot pogoj za dobrega državljana!« Vabljeni.

4. V sredo bo ob 14h delavnica adventnih venčkov, katerega izkupiček bo šel za srečelov Karitas. Ob 19h pa bo srečanje izrednih delilcev obhajila.

5. V četrtek bo pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca in vzklikov na čast Božjemu usmiljenju.

6. V petek bo po sveti maši proslava ob tednu Karitas v dvorani Župnijskega centra. Posebej vabljeni tudi veroučenci, ki bi nas lahko presenetili s kakšnim kulturnim nastopom.

7. V soboto zvečer bo srečanje mladinskega verouka tretjega in četrtega letnika srednje šole.

8. Prihodnjo nedeljo bomo izvedli srečelov Karitas, katergea izkupiček bo namenjen delovanju župnijske Karitas. Dobitke lahko prinesete do vključno petka.

9. Ob godu svete Cecilija se lepo zahvaljujem vsem zborovodjem, organistom, inštrumentalistom, pevcem in vsem, ki za njih molimo, naj vam Bog povrne z večnimi darovi.

10. V tem tednu praznujemo teden Karitas pod geslom »V objemu dobrote«. Tudi letos bomo zbirali pomoč – otroške obleke. Ne prinašajte obutve, kar pa boste prinesli v zabojnik pred župniščm, naj bo tako ohranjeno, da se bo lahko dalo iz rok.

11. Hvala vsem, ki ste poromali na zahvalno romanje na Brezje.