1. adventna nedelja

1. V ponedeljek goduje Katarina Laboure, redovnica ,v torek Filomen, mučenec, v sredo Andrej, apostol, v četrtek Karel de Foucauld, redovnik, v petek Vivijana, mučenka, v soboto Frančišek Ksaver, misijonar in v nedeljo 2. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Aškerčeva ulica.

3. Zunaj lahko kupite srečke ob letošnjem Karitasovem srečelovu. Vse kar ste darovali pri nabirki in kar boste prispevali ob srečelovu, gre za delovanje Karitas. Srečka, ki je vsaka dobitna stane 2,50 €. Zunaj lahko dobite tudi adventni venček. Stane 10 €. Izkupiček gre tudi Karitas.

4. Danes bo ob 15h v župnijski cerkvi v Domžalah dekanijsko srečanje župnijskih mešanih zborov. Vabljeni.

3. V sredo po večerni sveti maši bomo začeli pobirati za svete maše za prvo polovico leta 2017.

4. V četrtek je prvi četrtek, ob 17h bo molitvena ura za nove duhovne poklice, po sveti maši pa priprava na krst.

5. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov, pol ure pred sveto mašo spovedovanje in po sveti maši zadostilna molitev v čast Srcu Jezusovemu.

6. V soboto bodo mlajši ministranti imeli celodnevni adventni izlet.

7. V soboto zvečer bo srečanje mladinskega verouka prvega in drugega letnika srednje šole.

8. Ob godu tednu Karitas se lepo zahvaljujem vsem prostovoljkam Karitas, drugim pomočnikom in vsem, ki ste sočutni s stisko bližnjih. Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri proslavi ob tednu Karitas v petek.

9. Še vedno zbiramo otroške obleke v zabojnik pred župniščem. Tam bo do vključno srede.

10. Prihodnjo nedeljo bo ob 8h sveta maša tudi na Sveti Trojici.

11. Letošnja adventna akcija je enaka akciji celega leta. Vsakodnevna molitev za duhovnike in torkov post od sladkarij in sladic za nove duhovne poklice. Za torkov post boste otroci pri verouku dobili angelčke, ki jih bomo uporabili v jaslicah.

12. Poleg oznanjenih maš bosta še dve:

- v sredo na Krtini sedmi dan za + Cecilijo Lukman

- v četrtek zvečer za + Frančiško in Katarino Rahne