2. adventna nedelja

1. V ponedeljek se spominjamo Device Marije iz Guadalupe, v torek Lucije, device, v sredo Janez od Križa, duhovnik, v četrtek Marija di Rossa, redovnica, v petek Adelajda, kraljica, v soboto Vivijana, opatinja in v nedeljo 3. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Bevkova ulica.

3. V ponedeljek bo ob 19h župnijsko cerkev obiskal sv. Miklavž, ob 19.30 pa bo v župnišču seja gospodarskega sveta.

4. V sredo ob 15h pogreb + Franca Štefána iz Podrečja v Dobu. Priporočam v molitev.

5. V četrtek, na praznik, bosta sveti maši ob 8h in 18h, po večerni sveti maši pa bo srečanje svetopisemske skupine.

7. V soboto zvečer bo srečanje mladinskega verouka tretjega in četrtega letnika srednje šole.

8. Hvala z vse, kar ste darovali ob tednu Karitas.

10. Zadaj lahko dobite novo številko Župnijske Družine in nov molitveni duhovniški namen.

11. Ne pozabite na letošnjo adventno akcijo: vsakodnevna molitev za duhovnike in torkov post od sladkarij in sladic za nove duhovne poklice.