4. adventna nedelja

1. V ponedeljek goduje Urban V., papež, v torek Vincencij Romano, duhovnik, v sredo Peter Kanizij, duhovnik, v četrtek Frančiška Cabrini, redovnica, v petek Janez Kancij, duhovnik, v soboto sveti večer in v nedeljo slovesni in zapovedan praznik Gospodovega rojstva – božič.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti.

3. Danes bo ob 20h srečanje 1. zakonske skupine.

4. V ponedeljek bo spovedovanje veroučencev, prosim, da se otroci na to pripravijo.

5. Skozi ves teden bo potekala božična devetdnevnica. Vse svete maše bodo zvečer v župnijski cerkvi.. V ponedeljek sodelujeta 1. in 2. razred, v torek 3. in 4. razred, v sredo 5. in 6. razred, v četrtek 7. in 8. razred in v petek 9. razred. Vsak naj bi bil vsaj enkrat na devetdnevnici.

6. V četrtek bo dopoldne obhajilo bolnikov pred božičem.

7. V petek bo potekalo celodnevno spovedovanje vse dekanije v župnijski cerkvi v Domžalah. Zvečer ob 20h pa vabim vse mladince, da pridejo pomagat postavljati letošnje jaslice.

8. V soboto bo otroška polnočnica ob 19h, na božič pa bodo svete maše ob polnoči, ob 8h in 10h. Dnevne maše bodo združene z ofrom.

9. Prosim, če se ulice po Dobu in vasi oz. deli vasi organizirate in pripravite na letošnje trikraljevsko koledovanje. Potrebujete vsaj tri člane in odraslega spremljevalca.

10. Vsak dan v tem tednu bom na voljo v spovednici od 17.30 naprej. Možne pa so tudi osebne spovedi.

10. Zunaj lahko dobite betlehemsko lučko miru. Prav tako pa bom sam šel v kiosk, če potrebujete karkoli za praznovanje svetih večerov, se oglasite.

11. Ne pozabite na letošnjo adventno akcijo: vsakodnevna molitev za duhovnike in torkov post od sladkarij in sladic za nove duhovne poklice.

ob 10h.