Jezusov krst

1. Jutri  goduje Hadrijan, opat, v torek Gregor Niški, škof, v sredo Pavlin Oglejski, škof, v četrtek Tatjana, mučenka, v petek Hilarij, škof, v soboto Oton, prior v Jurkloštru in v nedelje 2. nedelja med letom.

2. Hvala za čiščenje včeraj, prihodnjo soboto je na vrsti Gubčeva ulica.

3. Jutri ob 19h bo srečanje starejših ministrantov.

4. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje prostovoljcev Karitas.

5. V četrtek bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.

6. V petek bo ob 18h koncert slovenskih božičnih pesmi nekdanjih pevcev in pevk Domžalskega komornega zbora, ki se bodo zbrali ob 70-letnici zborovodje Karla Leskovca, v župnijski cerkvi na Viru, ob 19.30 pa bo dekanijsko romanje mladih na sv. Mohorja.

7. Prihodnjo nedeljo bo ob 8h sveta maša tudi v Škocjanu.

8. Prosim, če v tem tednu poravnate najemnine, verkski tisk in Milijonarja dobrote. V župnišču vas čakajo tudi slike z letošnjega srečanja zakonskih jubilantov in Mohorjeve knjige.

9. Poleg oznanjenih maš bo v soboto zvečer še 7. dan za + Gabrijelo Novak ob 7. dnevu.

10. Znova se vračamo nazaj na letošnje spodbude. Spodbujam molitev za duhovnike vsak večer in torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice.

11. Zahvaljujem se včerajšnjim kolednikom, njihovim spremljevalcem, prevoznikom in staršem za izpeljano trikraljevsko koledovanje. Hvala tudi vsem, ki ste jim odprli vrata, jim namenili lepo besedo, morda postregli s čajem v hladnem jutru in darovali za misijone oz. se s sldako zahvalo poslovili od kolednikov. Zbrali ste 4315 eurov. Zadaj imate na ofru poleg stebra še nekaj blagoslovljenih nalepk s trikraljevskim blagoslovom za vašo hišo. Kar boste ob tem darovali za misijone, vrzite v ofer.

12. Še nekaj številk zadnjih ofrov: božični ofer je znašal  2671€, novoletni pa 2249€. Bog povrni.