1. Jutri  goduje Honorat, škof, v torek Anton, puščavnik, v sredo Marjeta Ogrska, kneginja, v četrtek Makarij Aleksandrijski, opat, v petek Sebastjan, mučenec, v soboto Neža, mučenka, in v nedelje 3. nedelja med letom.

2. Hvala za čiščenje danes, prihodnjo soboto je na vrsti Kajuhova ulica.

3. Jutri ob 20h bo srečanje zakonske skupine Naše ognjišče.

4. V soboto bo mladinski verouk za 3. in 4. letnik srednje šole.

5. V tem tednu bo župnik nadomeščal tudi na Viru, kar pomeni: ob 18h sv. maša v Dobu, kratke uradne ure in ob 19h sveta maša na Viru.

6. Prosim, če poravnate najemnine, verkski tisk in Milijonarja dobrote. V župnišču vas čakajo tudi slike z letošnjega srečanja zakonskih jubilantov in Mohorjeve knjige.

7. Hvala ključarjem s sodelavci za včerjašnje spravilo sekancev.

8. Zadaj imate novo številko Župnijske družine, v kateri si dobro preberite uvodnik, lansko statistiko in župnijski letni koledar.

9. Ne pozabite na molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice.

10. Zadaj na nabiralniku za ofer, ob stebru, imate še nekaj trikraljevskih nalepk in žepnih misijonskih koledarjev. Kar boste ob tem darovali, bo šlo za misijone.

11. Danes ponoči je umrl naš rojak, duhovnik, upokojeni profesor in velik ljubitelj knjig g. Marijan Smolik. Dan in ura pogreba bosta znana naknadno. Prav je, da se ga spomnimo v molitvi. Oče naš. Zdrava Marija. Slava Očetu.

Vnesite vaš prispevek