1. V ponedeljek goduje Hijacinta Mariscotti, tretjerednica, v torek Janez Bosko, duhovnik, v sredo Brigita Irska, opatinja, v četrtek Jezusovo darovanje - svečnica, v petek Blaž, škof, v soboto Jožef Leoniški, misijonar, in v nedelje 5. nedelja med letom.

2. Hvala za čiščenje danes, prihodnjo soboto je na vrsti Kidričeva ulica.

3. V sredo bo ob 19h seja Župnijskega pastoralnega sveta.

4. V četrtek bo svečnica. Povabljeni, da k sveti maši prinesete sveče, lahko pa jih boste dobili tudi v cerkvi. Ker bo to tudi prvi četrtek, bomo imeli uro pred sveto mašo molitveno uro za nove duhovne poklice, po sveti maši pa pripravo na krst.

5. V soboto bo mladinski verouk za 3. in 4. letnik srednje šole.

6. Ne pozabite na molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice.

7. Poleg oznanjenih maš bodo v tem tednu še: v ponedeljek 7. dan za + Heleno Kos z Vira, v sredo ne bo svetih maš zvečer, pač pa samo sv. maša ob 9h, ker bomo imeli srečanje dekanijskih duhovnikov. K tej sv. maši ste vsi lepo vabljeni. Tako bo v četrtek zvečer še sv. maša še za + Mihaelo Pirnat ob 7. dnevu in za ++ Mimi Lončar in Mimi Urankar. V petek bo zvečer 7. dan za Vladislava Smolnikarja ob 7. dnevu.

8. Zadaj na nabiralniku za ofer imate podobice, ki so jih izdali ob smrti + Marijana Smolika, pa naj si vsak vzame eno podobico v spomin in za molitev.

9. Sedaj vse otroke, ki ste prinesli s seboj hranilnike adventnega koledarja, povabim, da jih postavite v jaslice. Bog povrni.

10. V četrtek bo nabirka.