1. V ponedeljek godujejo japonski mučenci, v torek Nivard, redovnik, v sredo Ješefina Bakhita, sužnja, v četrtek Apolonija, devica, v petek Sholastika, redovnica, v soboto Lurška Mati Božja, in v nedeljo 6. nedelja med letom.

2. Danes bo ob 19h srečanje starejših ministrantov.

2. Hvala za čiščenje včeraj, prihodnjo soboto je na vrsti Ljubljanska cesta jug.

3. Umrla je Ivana Juvan iz Turnš. Pogreb bo v ponedeljek ob 15h. Priporočam v molitev.

3. V ponedeljek bo ob 20h seja Župnijskega gospodarskega sveta.

4. V torek bo sveta maša samo zvečer v Škocjanu, v sredo pa bo sveta maša zjutraj.

5. V sredo zaradi praznika ne bo verouka.

6. V četrtek bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.

7. V soboto ob 11h bo v Zavodu sv. Stanislava škofijsko srečanje članov župnijskih pastoralnih svetov. Zvečer, po sveti maši, nam medgeneracijski zbor Rožmarin pripravlja prireditev ob kulturnem prazniku z naslovom: »Bo moj vnuk še pel slovenske pesmi?«

8. V soboto bo mladinski verouk za 1. in 2. letnik srednje šole.

9. V nedeljo nas bo pri sveti maši ob 10h obiskal katoliški vrtec Dominik Savio iz Domžal. Kar boste zbrali pri nabirki ob 10h bomo namenili vzdrževanju tega vrtca.

10. Ne pozabite na molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice.

11. Zadaj imate novo številko Župnijske Družine.