1. V ponedeljek goduje Jordan Saški, redovnik, v torek Valentin, duhovnik, v sredo Klavdij, redovnik, v četrtek Julijana Koprska, mučenka, v petek Masrop Armenski, škof, v soboto Janez iz Fiesole, slikar, in v nedeljo 7. nedelja med letom.

2. Jutri bo ob 20h srečanje zakonske skupine Naše ognjišče.

3. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto bo na vrsti Ljubljanska cesta, severni del.

4. V sredo bo po sveti maši sestanek za prostovoljce Karitas.

5. V četrtek bomo imeli po sveti maši peti domoljubni večer. Obiskal nas bo dr. Žiga Turk, ki bo govoril na temo: »Kaj Slovenija lahko da Evropi in kaj Evropa Sloveniji.« Vabljeni ob 19h v kaplanijo.

6. V soboto bo v Mengšu srečanje dekanijske mladine pod naslovom Stična diha. Vsi mladi, ki bi si želeli iti na to dekanijsko različico Stične mladih, povabim, da se prijavite v župnišču.

7. V nedeljo bo ob 10h srečanje ministrantov veteranov, vsi, ki ste kadarkoli ministrirali tu ali drugje, pa živite v naši župniji, povabljeni v prezbiterij. Korajža velja.

8. Ne pozabite na molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice.

9. Sedaj, po sveti maši, ste povabljeni v kaplanijo na prireditev ob kulturnem prazniku, ki ga pripravlja medgeneracijska skupina Rožmarin. Kultura je tudi to, da znamo kulturno prisluhniti tistim, ki se kulturno izražajo. Vabljeni.