2. postna nedelja

1. V ponedeljek goduje Leander Seviljski, opat, v torek Matilda, kraljica, v sredo Ludovika de Marillac, redovnica, v četrtek Hilarij Oglejski, škof, v petek Patrik, škof, v soboto liturgično praznovanje praznika sv. Jožefa, v nedeljo 3. postna nedelja. Vsem, ki v tem tednu godujete, želim vse najboljše.

2. Danes bo ob 14h križev pot v Škocjanu, ob 20h pa srečanje zakonske skupine Naše ognjišče.

3. Hvala za čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Staretova ulica.

4. V ponedeljek bo ob 19h katehetski sestanek.

5. V petek bodo s križevim potom sodelovali člani ŽPS.

6. V petek se bodo naši birmanci odpravili na duhovne vaje pred sveto birmo. Priporočam v molitev.

7. V soboto se bomo pred župniščem zbrali ob 9h in poromali v župnijsko cerkev na Viru ob prazniku sv. Jožefa. Vabim k udeležbi, posebno može in sinove.

8. Bog povrni ofer za ogrevanje.

9. Ne pozabite na postno akcijo: molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice, ne pozabite pa tudi na zdržek od mesnih jedi na postne petke.

10. Sveti zakon sta sklenila ženin Urban Novak, Ljubljanska c. 16, župnija Dob, in nevesta Monika Planinc, Seškova 3, župnija Homec. Priporočam v molitev.

11. Poleg oznanjenih svetih maš bodo še:

- v petek 7. dan za + Marijo Podmiljšak

- v soboto v Škocjanu 7. dan za + Ano Omahna