3. postna nedelja

1. V ponedeljek goduje Klavdija, mučenka, v torek Serapion, škof, v sredo Lea, spokornica, v četrtek Alfonz Turibij, škof, v petek Katarina Švedska, redovnica, v soboto slovesni praznik Gospodovega oznanjenja, v nedeljo 4. postna nedelja.

2. Danes bo ob 14h veroučni križev pot v župnijski cerkvi. Vsi veroučenci naj bi bili enkrat v postnem času pri križevem potu.

3. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Trdinova ulica.

4. V tem tednu bo g. župnik odsoten, zato bodo večerne svete maše ob 19h, na Krtini pa ob 18h. V potrebi po duhovniku se obrnite na Vir.

5. V soboto, na praznik bosta sveti maši ob 8h v Škocjanu in zvečer ob 18h v župnijski cerkvi, ob 9h pa bodo v kaplaniji otroške delavnice za veroučence in druge otroke, kjer bodo izdelovali darila za starše. Vabljeni!

6. V nedeljo se bomo med sveto mašo ob 10h spomnili naših staršeh, zato lepo povabim k udeležbi predvsem vse veroučence in njihove starše.

7. Hvala vsem, ki ste včeraj poromali na Vir.

8. Bog povrni ofer za ogrevanje. Zbrali ste 2065 €.

9. Ne pozabite na postno akcijo: molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice, ne pozabite pa tudi na zdržek od mesnih jedi na postne petke.

10. Zadaj lahko dobite novo številko Župnijske Družine.

11. Prihodnjo nedeljo bodo pri vseh nedeljskih svetih mašah – v soboto zvečer in skozi nedeljsko dopoldne – na voljo velikonočni oblati.