4. postna nedelja

1. V ponedeljek goduje Peregrin, redovnik, v torek Proterij, škof, v sredo Bertold, redovnik, v četrtek Janez Klimak, opat, v petek Gvido, opat, v soboto Tomaž Tolentinski, misijonar, v nedeljo 5. postna – tiha nedelja.

2. Jutri bo ob 15h križev pot v župnijski cerkvi na Viru. Ob 15h pa bo tudi mladinski križev na sv. Mohorja.

3. Hvala za sobotno čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Ulica 7. avgusta.

4. V ponedeljek bo obvezen roditeljski sestanek pred velikonočnim praznikom za starše veroučencev v župnijski cerkvi ob 19h.

5. V torek ob 16h bo pogreb + Cirile Kvas iz Češenika. Priporočam v molitev.

6. V sredo bo po sveti maši srečanje prostovoljcev Karitas.

7. V četrtek bo pol ure pred sveto mašo molitev in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju, po sveti maši bo priprava na krst in ob 19.30 srečanje ŽPS.

8. V petek bo ob 20h uvodno srečanje vseh animatorjev, ki bi si želeli letos sodelovati na oratoriju.

9. V soboto bo romanje prostovoljcev Karitas v Goriška Brda.

10. Prihodnjo nedeljo bo po sveti maši ob 10h krščevanje, prav tako pa boste lahko dobili tudi oljčne vejice, kar boste ob tem darovali bo namenjeno vzdrževanju revnejših župnij slovenskega primorja.

11. V župnišču lahko dobite sedaj, po sveti maši, velikonočne oblate. Na voljo bodo tudi prihodnjo nedeljo in ob vseh uradnih urah.

10. Ne pozabite na postno akcijo: molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice, ne pozabite pa tudi na zdržek od mesnih jedi na postne petke.