5. postna nedelja

1. V ponedeljek goduje Rihard, škof, v torek Izidor Seviljski, škof, v sredo Vincencij Ferrer, duhovnik, v četrtek Irenej iz Srema, škof, v petek Janez Krstnik de la Salle, redovnik, v soboto Maksim in Timotej, mučenca, v nedeljo 6. postna – cvetna nedelja.

2. Jutri bo ob 15h dekanijski križev pot iz Žej na Sveto Trojico. Domačine povabim, da vse pripravite za križev pot.

3. Hvala za današnje čiščenje cerkve, prihodnjo soboto je na vrsti Ulica Mirana Jarca.

4. V četrtek bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.

5. V petek bo v Domžalah celodnevno spovedovanje med 7h in 19h, ob vsaki uri bosta no voljo vsaj dva spovednika.

6. V soboto ob 9h ženski zajtrk, ko vabimo, da se vse ženske podružite ob pogovoru in zajtrku. Tema bo homeopatija. Vse lepo vabljene v kaplanijo.

7. V nedeljo bo od 6.15 pa vse do 11.30 na voljo za spovedovanje p. Lojze Markelj. Ob 14h bo odhod avtobusa na avstrijsko koroško, kjer bomo molili križev pot na Kamnu v Podjuni. Lepo vabljeni. Prijavite se skozi teden v kiosku ali v župnišču.

8. V župnišču lahko dobite sedaj, po sveti maši, velikonočne oblate. Na voljo bodo tudi prihodnjo nedeljo in ob vseh uradnih urah. Pred kioskom pa lahko dobite oljčne vejice, kar boste ob tem darovali, bo šlo za revne primorske župnije.

9. Ministranti bodo ob izhodu odraslim delili list, na katerem so spodbude in spraševanje vesti za dobro velikonočno spoved. Vsi pa boste dobili molitvene listke z duhovniki za opravljanje postne akcije.

10. Ne pozabite na postno akcijo: molitve za duhovnike vsak večer in na  torkovo odpoved sladicam in sladkarijam za nove duhovne poklice, ne pozabite pa tudi na zdržek od mesnih jedi na postne petke.