1. Godovi v prihodnjem tednu: jutri Ignacij Lojolski, redovnik, v torek, Alfonz Marija Ligvorij, škof, v sredo Evzebij iz Vercellija, škof, v četrtek Lidija, svetopisemska žena, v petek Janez Marija Vianney, duhovnik, v soboto Marija Snežna, v nedeljo praznik Jezusove spremenitve na gori.

2. Hvala za čiščenje danes dopoldne, prihodnjo soboto je na vrsti zgornja Krtina.

3. V tem tednu me ne bo doma, v potrebi po duhovniku se obrnite na Vir.

4. V petek bo ob 16h čiščenje cerkve in okolice cerkve sv. Lenarta na Krtini. Vabljeni k pomoči.

5. Zadaj lahko na policah s tiskom dobite program romanja v oktobru v Lurd. Na ofru pa blagoslovljene nalepke ob praznovanju Krištofove nedelje, kdor jo prejšnji teden ni dobil, kar boste ob tem darovali v ofer bo za akcijo MIVA.

6. Še vedno spodbujam k torkovemu postu od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice in k večerni molitvi za že poklicane.