1. Godovi v prihodnjem tednu: jutri goduje Pij X., papež, v torek Devica Marija, kraljica, v sredo Roza iz Lime, devica, v četrtek Jernej, apostol, v petek Ludvik IX., kralj, v soboto Ivana  Bichier, redovnica, v nedeljo 21. nedelja med letom, ob 10h žegnanje na Krtini.

2. Hvala za čiščenje v soboto, prihodnjo soboto je na vrsti Prevalja.

3. V ponedeljek se bo spremenil urnik svetih maš, večerne svete maše bodo ob 19h, na Krtini pa ob 18h.

4. Umrla je Neža Limoni iz Želodnika. Pogreb bo v ponedeljek ob 15h v Dobu. Priporočam jo v molitev.

5. V sredo bo ob 20h prva seja župnijskega pastoralnega sveta v novem pastoralnem letu.

6. V petek bo pol ure pred sveto mašo rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju. Po sveti maši bo sestanek organistov in zborovodij.

7. V nedeljo bo ob 10h žegnanje v cerkvi sv. Lenarta na Krtini, ki bo združeno z ofrom.

8. Prosim, če se v tem tednu prijavite vsi, ki bi želeli iti na romanje v Lurd.

9. Vsi veroučenci, ki ste med počitnicami pridno hodili k sveti maši, prosim, da se v župnišču prijavite na veroučni izlet s kopanjem, ki bo prihodnji ponedeljek.

10. Zadaj imate novo številko Župnijske družine. V njej si lahko ogledate veroučni urnik in vse o verouku v novem veroučnem letu, piše pa tudi o letošnji največji župnijski investiciji. To je projekt, ki bo skušal rešiti nagibanje našega zvonika, kar je posledica neutrjene zemljine pod zvonikom. Gre za zahteven projekt, za katerega naj bi v letošnjem letu vsako gospodinjstvo namenilo vsaj 50 € oz. po svojih zmožnostih.

Vnesite vaš prispevek