1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Edmund, kralj, v torek spomin darovanja Device Marije, v sredo Cecilija, mučenka, v četrtek Klemen I., papež, v petek vietnamski mučenci, v soboto Katarina Aleksandrijska, mučenka, v nedeljo praznik Kristusa Kralja vesoljstva.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Čopova ulica.

3. Jutri bo ob 20h srečanje prve zakonske skupine.

4. V ponedeljek bo po sveti maši srečanje Karitas.

5. V sredo bo po sveti maši sestanek odgovornih za kiosk, ob 19h pa sestanek katehetov.

6. V četrtek bo pol ure pred sveto mašo rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju. Ob 19h bo seja Župnijskega pastoralnega sveta in ob 20h Šola za zakon v župnišču.

7. V petek so ob 17h obvezne ministrantske vaje za vse mlajše ministrante.

8. V soboto bo ob 20h srečanje starejše mladinske skupine.

9. V nedeljo bo po sveti maši ob 10h blagoslov kmetijske mehanizacije. To ni odmev zahvalne nedelje, pač pa občutenje vsakega kristjana, da za vsako bilko, ki jo obdelujemo stoji Bog kot Stvarnik. Zato je njegova navzočnost preko blagoslova še kako pomembna.

10. Odhod dekanijskega avtobusa na Brezje za prijavljene bo jutri ob 13.15 izpred župnišča.

11. Ker bom v ponedeljek in torek na duhovniških dnevih, ne bo uradnih ur.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.