Kristus Kralj vesoljstva

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek godujeta Modest in Virgil, apostola Karantanije, v torek Katarina Laboure, redovnica, v sredo Filomen, mučenec, v četrtek Andrej, apostol, v petek Karel de Foucauld, redovnik, v soboto Vivijana, mučenka, v nedeljo 1. adventna nedelja.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Erjavčeva ulica.

3. Jutri bo ob 15h srečanje mešanih odraslih cerkvenih zborov v župnijski cerkvi v Moravčah.

4. V ponedeljek bo ob 19h sestanek organistov in zborovodij.

5. V sredo bo ob 9h v kaplaniji izdelovanje adventnih venčkov, izkupiček bo namenjen delovanju Karitas. Zvečer bo ob 19h srečanje gospodarskega sveta.

6. V četrtek bo prvi četrtek, zvečer bo ob 17h molitvena ura za nove duhovne poklice, po sveti maša pa priprava na krst.

7. V petek bo prvi petek, ob 17h bodo ministrantske vaje za ministrante v 4. razredu in mlajše. Ob 19h bo proslava ob tednu Karitas v župnijskem centru. Vabljeni.

8. V soboto se bo ob 9h začel oratorijsko dopoldne, s katerim se bomo pripravili na začetek adventnega časa, ob 20h pa bo srečanje mlajše mladinske skupine.

9. Jutri zaključujemo teden zaporov, v ponedeljek pa se začenja teden Karitas. Od torka zjutraj bo pred župniščem zabojnik, v katerega lahko odložite športna oblačila za otroke in mladostnike ter oblačila in opremo za dojenčke. Vse, kar boste prinesli, naj bo v takem stanju, da nam ne bo nerodno dati naprej. Bog povrni.

10. Hvala vsem, ki ste danes pomagali pri praznjenju in polnjenju zalogovnika za sekance. Ker se je ob tem vzdigoval prah, hvala tudi tistim, ki ste to potrpežljivo prenašali ob bližnjih grobovih na pokopališču. Če bi znali to narediti z manj prahu, bi naredili tako.

11. Ob sredinem godu sv. Cecilije se zahvaljujem vsem organistom, zborovodjem, pevcem na koru in vsemu vernemu ljudstvu, ki se trudi za lepo zborovsko in ljudsko petje v naši cerkvi. Naj vam Bog da zdravja na duši in telesu, da boste še dolgo žvrgoleli v Božjo čast in slavo.

12. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.