3. adventna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: skozi teden bomo praznovali božično devetdnevnico, v nedeljo bo 4. adventna nedelja in hkrati sveti večer.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Kajuhova ulica.

3. Jutri bo ob 16h duhovna obnova za starejše ministrante in ob 20h srečanje prve zakonske skupine.

4. Od ponedeljka do petka bodo otroci sodelovali pri devetdnevnici po naslednjem redu: v ponedeljek predšolski in prvi razred, v torek 2. in 3. razred, v sredo 4. in 5. razred, v četrtek 6. in 7. razred, v petek 8. in 9. razred. Vsak veroučenec naj bi prišel vsaj k eni devetdnevnici prihodnji teden.

5. Jutri bodo skavti k svetim mašam prinesli betlehemsko lučko miru, lahko jo boste dobili v cerkvi tudi pri devetdnevnici prihodnji teden. Prav je, da ob tem darujete vsaj za svečo, če že ne darujete za dobrodelne namene, h katerim vabijo skavti.

6. Hvala vsem, ki ste v četrtek pomagali pospraviti župnišče.

7. V tem tednu bodo svete maše samo zvečer in samo v župnijski cerkvi. Prav tako pa bodo člani Karitas po župniji obiskovali bolne in ostarele.

8. Jutri bo priložnost za sv. spoved med 6h in 11h, spovedoval bo jezuit p. Ivan Bresciani. Dekanijsko spovedovanje bo v petek med 7h in 19h v cerkvi v Domžalah.

9. Ne pozabimo na adventno akcijo, ki je spoštovanje do hrane. Vse, kar vzamemo, tudi pojemo do konca. Da nič od hrane ne mečemo stran.

10. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

11. Letos boste pri nastajanju jaslic vsi sodelovali, mlajši in starejši, zato povabljeni, da vsak prinese eno ovčko v jaslice in jo prihodnjo soboto zvečer ali nedeljo odloži v jaslice. Ta ovčka bo predstavljala njega samega. Otroci jo lahko tudi porišete oz. pobarvate.

12. Povabim vasi in ulice v Dobu, da se organizirate za trikraljevsko akcijo, ki bo v torek, 2. 1. Ekipa naj sestavlja vsaj 3 člane, ki mi jih sporočite do prihodnjega tedna. Besedila prejmete prihodnji teden po svetih mašah.