Vnesite vaš naslov

• V torek, 26. 12., bo ob 18h božični koncert zbora Cantemus. S tem bomo lepo zaključili praznovanje božične skrivnosti. Smo se pa zboru dolžni malce odkupiti, kajti na njihovem zadnjem koncertu v naši župniji nas je bilo le 7. Pokažimo, da cenimo kulturo in zborovsko petje v naši župniji. Vabljeni!
  • V sredo, 27. 12., in četrtek, 28. 12., župnika ne bo doma, prav tako ne bo uradnih ur. V potrebi po duhovniki se obrnite na Vir.
  • V petek, 29. 12., bodo ob 17:30 vzkliki in rožni venec v čast Božjemu usmiljenju.
  • V nedeljo, 31. 12., bo pri vseh svetih maša (tudi v soboto zvečer) blagoslov vseh otrok, ki še ne hodijo k verouku. Ta dan bomo ob praznovanju drugega svetega večera zapeli zahvalno pesem za vse, kar smo doživeli in prejeli v koledarskem letu 2017.
  • V ponedeljek, 1. 1., bomo novo koledarsko leto posvetili Materi Božji. Pri obeh svetih mašah bo darovanje (ofer).
  • V torek, 2. 1., se bo ob 9h začelo trikraljevsko koledovanje. Povabim vse, da se organizirate po vaseh in ulicah v Dobu in si pripravite lepo koledovanje in nabirko za potrebe naših misijonarjev. Ker smo vsako leto v vrhu po nabranih darovih, vas tudi letos povabim, da velikodušno sprejmete kolednike.
  • V četrtek, 4. 1., bo prvi četrtek v januarju. Ob 17:30 se bo začela molitvena ura za nove duhovne poklice.
  • V petek, 5. 1., bo prvi petek mesecu, ko bo pred sveto mašo možnost svete spovedi in po njej spravna pobožnost v čast Jezusovemu Srcu. Ne pozabimo na tretji sveti večer.
  • V soboto, 6. 1., bo ob 20h srečanje starejše mladinske skupine.
  • V nedeljo, 7. 1., bo ob 17h koncert vseh župnijskih zborov. Vabljeni!
  • V sredo, 10. 1., bo po sveti maši sestanek Karitas.
  • V četrtek, 11. 1., bo po sveti maši srečanje svetopisemske skupine.
  • V soboto, 13. 1., bo srečanje mlajše mladinske skupine.
  • V nedeljo, 14. 1., bo ob 10h prenos svete maše iz naše župnijske cerkve na  prvem programu RTV Slovenija.
  • Darovi: 150 € (gasilci za krtinsko podružnico ob smrti + Janeza Lončarja), 100 € (Marko Pestotnik za Cerkev ob smrti + Ane Pestotnik).
  • Darovi ob čiščenju: Erjavčeva ulica 60 € in Gubčeva ulica 55 €.