Jezusov krst

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Severin Noriški, škof, v torek Hadrijan, opat, v sredo Gregor Niški, škof, v četrtek Pavlin Oglejski, škof, v petek Tatjana, mučenka, v soboto Hilarij, škof, v nedeljo 2. nedelja med letom.

2. Jutri bo ob 17h v župnijski cerkvi koncert vseh zborov naše župnije. Vabljeni.

3. Hvala za petkovo čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Ljubljanska ulica – južni del.

4. V sredo bo po sveti maši sestanek Karitas.

5. V četrtek bo po sveti maši svetopisemska skupina, ob 20h pa Šola za zakon.

6. V soboto bo ob 20h srečanje mlajše mladinske skupine.

7. Ofer na božični dan je znašal 2.745 €, na novega leta dan 1.771 € in za trikraljevsko koledovanje ste zbrali 4.900 €.

8. V soboto na praznik bodo praznične svete maše ob 8h v Škocjanu in ob 9h v Dobu. Večerna sveta maša bo od nedelje Jezusovega krsta.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Poleg oznanjenih maš bo v tem tednu še v sredo na Krtini sveta maša v zahvalo.

11. Otroci naj svoje hranilnike iz adventnega koledarčka položijo v jaslice. Kdor ga nima s seboj, naj ga prinese v cerkev, ko bo o prišel k verouku v prihodnjem tednu. Bog povrni za solidarnost z lačnimi otroci.

12. Prosim, če v tem tednu poravnate naročnine na Katoliški tisk, darove za Milijonarja dobrote in najemnine.

13. Kogar ni bilo doma, ali so ga morda ob koledovanju izpustili, ali morda koledniki niso imeli več nalepk, lahko nalepke prejmete zadaj na ofru pod korom, če bi ob tem želeli darovati za trikraljevsko misijonsko akcijo, vrzite v ofer. Bog povrni.