1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Absalom, koprski, škof, v torek Honorat, škof, v sredo Anton, pšuščavnik, v četrtek Marjeta Ogrska, kneginja, v petek Makarij Aleksandrijski, opat, v soboto Fabijan, papež, v nedeljo 3. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Ljubljanska ulica – severni del.

3. Jutri ob 16h bo srečanje starejše zakonske skupine.

4. Od danes naprej in skozi prihodnji teden bom nadomeščal tudi na Viru, kjer bo ob 19h vsak dan sveta maša, razen torka. Zato bom vsak dan uradoval le do 20 minut.

5. V ponedeljek bo ob 20h srečanje katehetov v župnišču.

6. V soboto bo ob 20h srečanje starejše mladinske skupine.

7. Zadaj lahko prejmete novo Župnijsko družino, v kateri si lahko preberete statistiko za leto 2017 in letni koledar za leto 2018.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

9. Prosim, če v tem tednu poravnate naročnine na Katoliški tisk, darove za Milijonarja dobrote in najemnine.

10. Do prihodnje nedelje lahko še prinesete hranilnike v jaslice kot dar ob prebiranju Adventnega koledarja.

11. Oklic: Sveti zakon želita skleniti ženin Blaž Križnar, bivajoč Bevkova 14, župnija Dob, in nevesta Špela Ledinek, bivajoča Vodovodna 11, župnija Velenje – Sveti Martin. Par priporočam v molitev.