1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Konstancij, škof, v torek Hijacinta Mariscotti, tretjerednica, v sredo Janez Bosko, duhovnik, v četrtek Brigita Irska, opatinja, v petek praznik Jezusovega darovanja - svečnica, v soboto Blaž, škof, v nedeljo 5. nedelja med letom.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Staretova ulica.

3. Od torka do četrtka se v potrebi po duhovniku obrnite na Vir.

4. Poglejte si razpored svetih maš in besednih bogoslužij v prihodnjem tednu.

5. S prvim februarjem začenjamo redno četrtkovo češčenje svetega Rešnjega telesa pol ure pred sveto mašo. Prvi četrtek bo češčenje namenjeno za nove duhovne poklice, zadnji četrtek bo namenjen molitvam v čast Božjemu usmiljenju. Na ostale četrtke pa bo tiho češčenje pred Jezusom.

6. V četrtek bo prvi četrtek, pol ure pred sveto mašo bodo molitve za nove duhovne poklice.

7. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, ki se bo začelo šele ob 9.30 (pol ure kasneje), zvečer bo pol ure pred sveto mašo priložnost za spoved ijn po sveti maši zadostilna molitev v čast Jezusovemu Srcu.

8. Blagoslov grla in molitev za zdravje imenovan Blažev žegenj, bom letos podeljeval na svečnico v župnijski cerkvi in v soboto, na god, v Škocjanu.

8. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.