2. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Aleksander, škof, v torek Gabrijel od Žalostne Matere Božje, redovnik, v sredo Roman, opat, v četrtek Albin, škof, v petek Neža Praška, klarisa, v soboto Kunigunda, kraljica, v nedeljo 3. postna nedelja, sveta maša ob 9h tudi na Sveti Trojici.

2. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Ulica 7. avgusta.

3. Jutri bo ob 15h križev pot na Krtini, ob 18h srečanje misijonarjev z zakonci in ob 20h s starejšimi ministranti.

4. V prihodnjem tednu bo zopet reden verouk. V ponedeljek bodo imeli veroučenci hkrati tudi duhovno obnovo.

5. Dopoldne bo najprej ob 8h molitev v cerkvi, nato bosta brat Jožko in sestra Gražena obiskovala tiste bolnike, ki jih boste prijavili v župnišče. Zvečer pa bo sveta maša z misijonskim nagovor in ob 19.30 srečanje z mešanim zborom ter ob 20h srečanje s člani župnijskega pastoralnega in gospodarskega sveta.

6. V sredo bo ob 19h sestanek izrednih delilcev obhajila.

7. V četrtek bo prvi četrtek: ob 17h bodo imeli birmanci pevske vaje, ob 17.30 se bo začela molitev pred Najsvetejšim za duhovne . Po sveti maši pa bo priprava na krst.

8. V petek bo prvi petek, dopoldne bo obhajilo bolnikov in ostarelih, ob 17h se bodo naši birmanci odpravili na duhovne vaje, pred sveto mašo bo priložnost za spoved ter križev pot.

9. Ustanavljata se dve zakonski skupini, če bi to še koga zanimalo, naj se v tem tednu oglasi pri župniku.

10. V soboto zvečer in v nedeljo bo že možno prejeti oblate za praznovanje velike noči.

11. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

12. Ne pozabite na postno akcijo spoštovanja do hrane – kupimo, kar potrebujemo; pojemo, kar vzamemo.