4. postna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Inocenc I., papež, v torek Leander Seviljski, škof, v sredo Matilda, kraljica, v četrtek Ludovika de Marillac, redovnica, v petek Hilarij Oglejski, škof, v soboto Patrik, škof, v nedeljo 5. postna nedelja.

2. Popoldne bo srečanje zakonske skupine Naše ognjišče, zvečer pa bo ob 18h na domačiji Kepec v Zalogu spuščanje Gregorčkov na predvečer godu sv. Gregorja.

3. Hvala za današnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Vegova ulica.

4. Jutri bo ob 15h veroučni križev pot v župnijski cerkvi za vse veroučence.

5. V ponedeljek bo ob 19h katehetski sestanek.

6. V četrtek bo sveta maša za + Franca Rusjana ob 7. dnevu in za + Branka Matičiča ob 30. dnevu.

7. V petek bodo pri križevem potu sodelovali pevci mešanega zbora in odrasli del družinskega zbora.

8. V župnišču je možno prejeti oblate za praznovanje velike noči.

9. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

10. Ne pozabite na postno akcijo spoštovanja do hrane – kupimo, kar potrebujemo; pojemo, kar vzamemo.