17 nedelja med letom

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek Marta. Lazarjeva sestra, v torek Peter Krizolog, škof, v sredo Ignacij Lojolski, duhovnik, v četrtekAlfonz M. Ligvorij, škof, v petek Evzebij iz Vercellija, škof, v soboto Avguštin Kazotič, škof, v nedeljo 18. nedelja med letom.

2. V ponedeljek bo ob 20h besedno bogoslužje, v torek pa začnemo s pripravami na beljenje cerkve, zato svetih maš do 14. avgusta v župnijski cerkvi ne bo.

3. Svete maše bodo po naslednjem razporedu:

- v sredo zvečer bo sveta maša ob 20h na Krtini.

- v petek zvečer bo sveta maša ob 20h v Škocjanu.

- v soboto zvečer bo sveta maša ob 20h v Škocjanu.

- v nedeljo bo sveta maša ob 6.30 v Škocjanu, ob 8h na Krtini in ob 10h na Sveti Trojici.

Opravičujem se vsem, ki ste morda želeli sveto mašo v župnijski cerkvi, vendar je nujno potrebno sanirati razpoke v zidovih.

3. Cel teden me ne bo doma:, uradne ure bodo v soboto po večerni sveti maši v Škocjanu, oziroma ob 21h v Dobu.

4. V petek se maxistranti odpravljajo na poletni oddih. Spremljajmo jih z molitvijo.

5. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.

6. Zadaj imate nalepke MIVA, ob tem lahko v nabiralnik darujete za potrebe misijonarjev.